Cart

Diamond base 10ml

diamond-base

Diamond base 10ml

4.00 Skupaj z DDV

Diamond Base – Diamantni kristali vključujejo redke in dragocene elemente, ki delujejo kot obrambni ščit in izboljšujejo stanje nohtne plošče.

Ni na zalogi

Primerjaj
Šifra: 5902188521115 Kategoriji: , Oznaka:

Delite ta izdelek

Diamantni kristali vključujejo redke in dragocene elemente, ki delujejo kot obrambni ščit in izboljšujejo stanje nohtne plošče.
Diamantna baza ob rednem nanašanju krepi lomljive nohte in omogoča pridobitev sanjske dolžine vidnega prostega roba. Plast baze pod slojem laka podaljša čas nošenja barve na nohtih.

Sestavine

N-Butyl Acetate, HYL Acetate, Ppropane-2-OL

Navodila za uporabo

• Oblikujte noht v želeno obliko
• Uredite obnohtno kožico in spolirajte noht z Diamond Shine pilico
• Nanesite plast izbranega podlaka na nohte – npr. Diamond Base
• Nanesite izbrani barvni lak. Ko zaključite z obema rokama, ponovno nanesite še eno plast barnega laka
• Nanesite plast nadlaka Top Coat

Opozorilo

Samo za profesionalno uporabo. Preprečiti stik s kožo. Pozorno prebrati navodila za uporabo. Hraniti izven dosega otrok! Če pride v stik z očmi ali s kožo takoj izpirati z obilo vode in poiskati zdravniško pomoč. Uporabljati samo v dobro prezračenih prostorih. V primeru draženja kože poiskati nasvet / zdravniško pomoč.

Mnenja

Zaenkrat še ni mnenj.

Bodi prvi ocenjevalec “Diamond base 10ml”